Belinka Oil Exterier 0,5 l

Kód: 588
298 Kč 246,28 Kč bez DPH
Skladem

Belinka Oil Exterier je bezbarvá bio impregnace z přírodních rostlinných olejů pro ochranu a ošetření venkovních dřevěných povrchů (podlahy, zahradní nábytek, obložení apod.) vyrobených z odolných typů dřeva (teak, dub, akát, kaštan, apod.).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: 

rostlinné oleje, bez aromatického rozpouštědla a přísad. Obsahuje 2–butanon oxim. Může vyvolat alergickou reakci. Spotřeba: 50–100 ml/m2 povrchu dřeva (závisí na druhu, nasákavosti a opracování dřeva a od způsobu nanášení). Schnutí: 24 hodin (za normálních podmínek, T = 20 °C, relativní vlhkost vzduchu 65 %). Při nižších teplotách nebo vyšší relativní vlhkosti vzduchu se doba schnutí prodlužuje. Čistění nářadí: vodou se saponátem nebo průmyslovým lihem. Skladovaní: v originálně uzavřeném obale při teplotě 5–30 °C. Bod vzplanutí: nad 65 °C. Jednotky balení: 0.5 lOlej nevytváří na povrchu dřeva ochranný film. Z toho důvodu doporučujeme pravidelně kontrolovat naolejované dřevěné povrchy, které jsou vystavené vlivům počasí. Povinné časové intervaly ošetření závisí na typu dřeva, mechanické zátěži a vystavení vlhkosti. Impregnovaný povrch je odolný vůči vodě a je také odolnější vůči škodlivému UV záření v porovnaní s nenaolejovanými povrchy. Doporučujeme obnovovat dřevěné povrchy dvakrát za rok stejným výrobkem.

Belinka oleje jsou vyrobeny z přírodních surovin a jsou šetrné ke zdraví a životnímu prostředí.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení