Belinka Oil Interier 0,5 l

Kód: 596
Značka: BELINKA
337 Kč 278,51 Kč bez DPH
Skladem

Belinka Oil Interier je bezbarvý bio nátěr z přírodních rostlinných olejů a vosků pro konečnou povrchovou úpravu a ošetření dřeva v interiéru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Používá se pro ochranu a ošetření dřevěných prvků v interiéru, jako jsou obklady stěn a interiérový nábytek především, když chceme dosáhnout hladký a celistvý povrch bez použití běžných nátěrů. Je také vhodný pro ochranu dětského nábytku (certifikát EN 71-3, bezpečnost dětských hraček).

Doporučujeme čištění povrchů suchým hadříkem, a také pravidelné ošetřování povrchů stejným výrobkem. Intervaly obnovování záleží na mechanickém zatížení dřevěného prvku.

Složení: modifikované rostlinné oleje, vosky a přísady. Obsahuje 2–butanon oxim. Může vyvolat alergickou reakci. Spotřeba: 50–80 ml/m2 povrchu dřeva (závisí na druhu, nasákavosti a opracování dřeva a od způsobu nanášení). Schnutí: 24 hodin (za normálních podmínek, T = 20 °C, relativní vlhkost vzduchu 65 %). Při nižších teplotách nebo vyšší relativní vlhkosti vzduchu se doba schnutí prodlužuje. Čištění nářadí: vodou se saponátem nebo lakovým benzínem. Skladování: v originálně uzavřeném obale při teplotě 5–30 °C. Bod vzplanutí: nad 65 °C. Jednotky balení: 0.5 l