Belinka Oil Tung 0,5 l

Kód: 593
Značka: BELINKA
283 Kč 233,88 Kč bez DPH
Skladem

Belinka Oil Tung je tungový olej, který se používá pro ochranu dřeva, které je vystavené povětrnostním vlivům a které je odolnější, např. dřevo na výrobu jachet nebo jiných plavidel.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Belinka Oil Tung je vhodný pro ochranu dřevěných povrchů, které vyžadují přírodní materiál. Na povrchu nevytváří ochranný film. Z tohoto důvodu doporučujeme pravidelnou kontrolu ošetřených ploch, abyste se přesvědčili, zda jsou adekvátně chráněné. Povinné intervaly ochrany závisí na typu dřeva, mechanické zátěži a vystavení vlhkosti. Doporučujeme ošetřit povrch dvakrát do roka stejným výrobkem.

Belinka oleje jsou vyrobené z přírodních surovin a jsou šetrné ke zdraví a životnímu prostředí.

Složení: tung oil. Spotřeba: 60–100 ml/m2 povrchu dřeva (závisí na druhu, nasákavosti a opracování dřeva a od způsobu nanášení). Schnutí: 24 hodin (za normálních podmínek, T = 20 °C, relativní vlhkost vzduchu 65 %). Při nižších teplotách nebo vyšší relativní vlhkosti vzduchu se schnutí prodlužuje. Čištění nářadí: vodou se saponátem nebo lakovým benzinem. Skladování: v originálně uzavřeném obale při teplotě 5 - 30 °C. Jednotky balení: 0.5 l